kurumsal

ADİL TAŞINMAZ DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.

Ankara merkez olmak üzere İstanbul, Samsun, İzmir, Mersin Malatya, Diyarbakır’da bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Ankara, İstanbul, Mersin, Adana, Malatya, Diyarbakır, Samsun, İzmir, Şanlıurfa, Aydın, Konya, Kocaeli, Kayseri, Bursa, Gaziantep, Antalya illerinde kadrolu personelimiz bulunmaktadır. 2010 kuruluşumuzdan bu yana 61.000’e yakın rapor üretilmiştir. Şirketimiz bünyesinde 47 kadrolu değerleme uzmanı, 185 sözleşmeli değerleme uzmanı olmak üzere 232 gayrimenkul değerleme uzmanı ile hizmet vermektedir. Şirketimizde 6 operasyon, 2 muhasebe, 2 insan kaynakları, 4 özel proje departmanı bulunmaktadır. Kuruluşumuzun bugüne kadar yaklaşık 11 yıl içerisinde ürettiğimiz hizmetin her zaman %60’tan fazla kendi kadromuz ile yürütülmesine özen gösterilmiştir. Firmamız makine parkı makine ve gemi ekspertiz hizmetini kadrosunda bulunan gayrimenkul değerleme lisansına sahip makine mühendisi, gemi güverte mühendisi ve diğer 6 adet makine mühendisi ile vermektedir. Ayrıca şirketimizce 6 tarımsal tesisler ve tarım arazilerini değerleme uzmanı bulunmaktadır. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa,Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elâzığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce olmak üzere yerinde yol ücreti almaksızın 81 ilde kadrolu ve sözleşmeli olarak hizmet vermekteyiz. Diğer ilerde en yakın ilden uzman sağlamak koşulu ile hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitemizin sürekliliği için eğitim ve denetim sürekliliğimiz mevcuttur. Süreç içerisinde hizmet kalitemizi bozmadan TÜRKİYE’nin tamamında sözleşmeli veya kadrolu personelimizle hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.
 • Değerleme konusunda onlarca ders kitabı, kitap, makaleler yazmış, binlerce kişiyi eğitmiş SPK’ca ‘’Gayrimenkul Değerleme Uzmanı’’ sınavlarının yapılmasına katkıda bulunmuş, binlerce rapor hazırlamış uzmanlara sahibiz;
 • Müşavirlik deneyim ve birikimine sahip tecrübeli uzman kadro ile çalışıyoruz (Ortalama 12 yıl);
 • Üniversite, kamu, özel sektör, şehir-imar planlama, tapu-kadastro deneyimine sahibiz;
 • Taşınmaz hukuku ve değerlemesi konusunda Uluslararası Değerleme Standartları ve Amerikan Eğitim Enstitüsü standartlarında eğitim almış kadroya ve deneyime sahibiz;
 • Bilimsel, doğru, güvenilir, sonuçları açık ve net raporlar hazırlıyoruz;
 • Zamanında, gecikmeden hatasız iş teslim ediyoruz;
 • Taleplerinizi elektronik posta aracılığı ile alır almaz, ilgilisi ile irtibata geçiyoruz.
 • Bireysel kredi konusu raporlarını tebliğ süresi içerisinde teslim ediyoruz;
 • İlgili kurum ve kuruluşlardan gerekli her türlü bilgi ve belge toplanması veya incelenmesini kendi kadromuzdaki uzman kadro ile yapıyoruz;
 • Her rapor aynı standartta kontrol edilip sadece ilgilisine elektronik posta ile değiştirilmeye karşı elektronik imzalı ve kilitli (PDF) olarak gönderiyoruz;
 • Raporun aslını ıslak imzalı ve kaşeli olarak kargo ile adresinize gönderiyoruz;
 • Sektörel ve gayrimenkul hukuku konusundaki gelişimleri ve değişimleri sürekli kayıt altına alıyoruz.
Kadrolu
İ.İ.B.F. Değerleme Uzmanı
Sözleşmeli
Özel Projeler Departmanı
4 Meslek Grubu
Değerleme Uzmanı
Operasyon
Misyonumuz

Çalışmaya konu olacak gayrimenkulün değeribi; bilimsel metodolojileri kullanarak, gerçeklik, var olma, belgeye dayanma ilkelerine bağlı kalarak dürüst, şeffaf ve uluslararası normlarda kabul görecek şekilde belirlemektir.

Amacımız

Değerleme uzmanlığının gerektirdiği sorumluluk ve ilkelere bağlı kalarak ülkemizin her bölgesinde kaliteli, hızlı ve zamanında hizmet sunmaktır.

İlkelerimiz

Bilimsellik, Gerçeklik, Varolma, Belgeye Dayanma, Tarafsızlık, Güvenilirlik, Detaylı Araştırma, Kaliteli, Hızlı ve Zamanında İş Disiplini, Şeffaflık, Mesleki Özen, Ekip Çalışması, Dürüstlük, Etik Kurallara Bağlılıktır.

Mesajımız

Uluslararası Kabul Görmüş Değerleme Standartlarını kullanarak gayrimenkullerinizi bağımsız ve tarafsız bir şekilde incelemek ve değerleme raporu hazırlamak asli görevimizdir. Değerleme standartlarının ve mesleğinin ülke çapında çıtasının yükseltilmesi ise en önemli hedeflerimizdendir.

Hizmetlerimiz

Gayrimenkul Değerleme, Gayrimenkul Geliştirme Projelerine Danışmanlık, Etkin Ve Verimli Kullanım Analizi, Pazar Araştırması, Gayrimenkule İlişkin Hukuki Ve Mali Danışmanlık, Yatırım Projelerinin Analizi, Proje Danışmanlığı, Şehircilik Ve Kentsel Dönüşüm Projeleri Danışmanlığı, Kira Bedeli Tespitidir.

Adil Değerleme

Hizmetlerimizden Faydalanabilecek Kuruluşlar: