Kalite Politikamız & Misyon & Vizyon  
   

KALİTE POLİTİKAMIZ :

Faaliyet konusu olan gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmetlerini, yasal mevzuat çerçevesinde, sektördeki gelişmeleri takip edip katkıda bulunarak, bilimsel temelli, belgeye dayalı, tarafsız ve güvenilir şekilde, mesleğin gerektirdiği özen ve disiplin çerçevesinde, hızlı, detaylı araştırma ve ekip çalışmasının gerektirdiği özveri ile bilgi gizliliği ilkelerine bağlı ve çalışma arkadaşlarımızın mesleki gelişimlerini destekleyerek gerçekleştirmektir.   

 MİSYONUMUZ :

Çalışmaya konu olacak gayrimenkulün değerini; bilimsel metodoloji kullanarak, gerçeklik, var olma, belgeye dayanma ilkelerine bağlı kalarak, dürüst şeffaf ve uluslar arası normlarda kabul görecek şekilde belirlemektir.

VİZYONUMUZ :

Değerleme Uzmanlığının gerektirdiği sorumluluk ve ilkelere bağlı kalarak ülkemizin her bölgesinde kaliteli, hızlı ve zamanında hizmet sunmaktır.

 
   
sürekli bilgilendime formu  
Adil Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından Seri: VIII, No: 35 sayılı mezuat çerçevesinde 25.03.2010 tarihinde değerleme hizmeti verecek şirketler listesine alınmıştır.  
     
  Alış :   Satış :
  Alış :   Satış :
Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası
 
   
 
haberler / duyurular
 
Şirketimiz Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından, 08.12.2011 tarihinde, Bankalara Değerleme Hizmeti Vermeye Yetkili Kuruluşlar listesine alınmıştır.
..Devami